Vind je de foto's van Loonsfotowerk.nl leuk? Geef de site een steuntje in de rug door eerst op de onderstaande banner te klikken en
dan pas inkopen te doen bij Bol.com. Loonsfotowerk.nl krijgt dan een kleine provisie die gebruikt wordt voor de kosten van deze site. Het kost je geen cent extra.
Je kunt ook een rechtstreektse donatie doen. Zie hier. |
Loon op Zand is niet alleen een fijne gemeente voor wandelaars. Ook fietsers kunnen mooie tochtjes maken. Door de Bergstraat en dan in De Moer rechtsaf over de Zijstraat richting Kaatsheuvel en De Efteling is landschappelijk een mooie route. De kruising van de Zijstraat met de Paalstraat/Veldstraat, met in deze tijd van het jaar hoog opgeschoten fluitenkruid, is het maken van een fotoserie waard.
Ik moest bij het maken van de foto’s wel erg oppassen. Veel automobilisten nemen de bochten van deze kruising met hoge snelheid (de Zijstraat verspringt een beetje bij dit kruispunt).
De foto’s zijn gemaakt op 16 mei 2021.
Categoriën
Straatbeelden