Stemmen in Loon op Zand


Vind je de foto's van Loonsfotowerk.nl leuk? Steun de site door op de link te klikken en inkopen te doen bij Bol.com. Het kost je geen cent extra. Bol.com AlgemeenBol.com Algemeen Je kunt ook een rechtstreektse donatie doen. Zie hier.
Stemmen in Loon op Zand

Het is vandaag verkiezingsdag voor de Tweede Kamer. Al eerder konden zeventigplussers hun stem uitbrengen per post. Personen die tot de risicogroepen horen konden al gisteren en eergisteren stemmen.
Naast de Wetering waren er voor deze verkiezingen twee bijzondere stemlokalen, te weten de kantine van Uno Animo en de kerk. Bij Uno was het rustig met kiezers toen ik foto’s nam. In de kerk was het een stuk drukker. Veel kiezers wilde gebruik maken van de unieke mogelijkheid om te stemmen in de kerk. Het is ook zonder meer bijzonder.
Tot 21:00 uur kan er nog gestemd worden. De avondklok geldt niet voor stemmers die huiswaarts keren en voor degenen die bij het tellen van de stemmen aanwezig willen zijn.

De foto’s zijn gemaakt op 17 maart 2021.

Website Wikipedia

Tweede Kamerverkiezingen 2021

logo loonsfotowerk

Wil je een foto afgedrukt hebben?
Of heb je een suggestie voor een fotoreportage?